O studio

Profesjonalny mix i mastering nagrań

Wznieś swoją muzykę na wyższy poziom!
Najlepsza jakość rejestracji muzyki, sumienne dopracowanie miksu i profesjonalny mastering,
a wszystko to w konkurencyjnej cenie. Moje studio znajduje się w Warszawie. Jednak pracuję
z ludźmi z całego świata. Jeśli potrzebujesz tylko miksu i masteringu swojego materiału,
możesz łatwo i szybko wysłać pliki z utworami z dowolnego miejsca na świecie. Gwarantuję,
że tutaj, Twoja muzyka jest w dobrych rękach!

Potrzebujesz pomocy ze swoją muzyką?

Nagranie

Jakość nagrania decyduje o dobrej profesjonalnej produkcji. Doświadczenie i najwyższy bieg dają pewność w tym pierwszym ważnym kroku.The quality of the recording determines good professional production. Experience and top gear give confidence in this first important step.

Miksowanie / Miksowanie online

Po nagraniu najważniejszą częścią produkcji jest miksowanie. Kluczowe techniki słuchania i miksowania wraz z dużym doświadczeniem mogą zapewnić najlepsze wyniki. Możesz także przesłać mi swoje nagrania cyfrowo, aby pomóc ci w miksowaniu.

Mastering

Ostatnią instancją produkcji jest mastering. Konieczny jest krytyczny odsłuch w bardzo dobrym otoczeniu dźwiękowym. Zadowolenie klienta jest dla mnie wszystkim, dlatego intensywnie pracuję nad każdą piosenką, aż do osiągnięcia absolutnej perfekcji.

Reamping / Reamping zdalne

W dzisiejszych czasach wtyczki stają się bardzo dobre i można nagrywać ścieżki gitary lub basu bezpośrednio za pomocą wtyczek, ale dźwięk generowany przez głośnik o pełnej głośności i przechwytywany przez mikrofon w środowisku poddanym obróbce akustycznej jest nadal preferowany. Kemper jest również do Twojej dyspozycji.

Audio edycja / kieszonkowe

Dopracuj swoje utwory i przygotuj je do miksowania. Uzyskaj inscenizację, usuwanie hałasu, czyszczenie torów tam, gdzie jest to potrzebne. Nawet jeśli muzycy dopieszczają swoje partie w ścieżce, mogą wystąpić niewielkie, subtelne różnice w czasie pomiędzy różnymi instrumentami, kilka godzin wbijania w kieszenie i może to być niezauważalne.

Perkusja na żywo / Programowanie bębnów

Niektóre piosenki wymagają śledzenia perkusji na żywo, niektóre wymagają programowania perkusji, masz to wszystko tutaj z 20-letnim doświadczeniem w studio.

Pełna produkcja muzyczna

Niezależnie od tego, czy jesteś zespołem, czy artystą solowym, pozwól, że poprowadzę Cię przez cały proces od nagrania do masteringu i ożywię Twoją muzykę!

Nagrywanie mobilne i lokalizacyjne

Przynieś studio nagraniowe do siebie! Jeśli wolisz nagrywać w wygodnym i przytulnym miejscu, stojaki z profesjonalnym sprzętem są gotowe do nagrywania Twoich występów z 32-, 24- lub 16-bitową głębią przy częstotliwości próbkowania 44100Hz do 192000Hz.

My work

Melissa
Eden's Shore
MelissaEden's Shore
Haunted Victoria
Real man
Haunted VictoriaReal man
GFJF
Mickey Was A Friend Of Mine
GFJFMickey Was A Friend Of Mine
Haunted Victoria
Dream breaker
Haunted VictoriaDream breaker
Vehementor
1.Reaper
Vehementor1.Reaper

Opinie klientów

Nie wahaj się i zarezerwuj już teraz!

Menu